Velykiniai sveikinimai
Atnaujinta: 2023-03-13

         Velykos 2023 metais švenčiamos balandžio 9 dieną. Ši diena – pavasario šventė, švenčiama paminėti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų. Šv. Velykos yra pati seniausia ir svarbiausia krikščionių šventė.

velykiniai sveikinimai

Velykiniai sveikinimai:

         Kaip tradicija yra visiems susirinkti ir kartu švęsti Velykas, žaisti žaidimus ir bendrauti, todėl ne pro šalį mokėti kelis gražius sveikinimus, kurie nustebins jūsų artimuosius net ir jei negalite to pasakyti tiesiogiai.

Prasmingi velykiniai sveikinimai:

 • Pavasario švenčių proga linkiu dėkingai žvelgti į praeitį, aistringai gyventi dabartimi ir viltingai apkabinti ateitį! Linksmų Šventų Velykų!
 • Saulėtas ir šiltas aušta jau Velykų rytas! Linkiu šviesos namuose, skaidrumo mintyse, gėrio darbuose ir meilės širdyje!
 • Su Šv. Velykomis! Pasitikime naują gyvybės ratą, kuris būtų kupinas šviesių minčių ir prasmingų darbų.

Tradiciniai velykiniai sveikinimai:

 • Viltingų, džiugių ir Dievo malonėmis gausių Šv. Velykų! Susibūrę kartu su širdžiai artimais žmonėmis švęskime ir dalinkimės pakilia nuotaika, gerumu ir meile.
 • Per pievą, per lauką, per ošiančią girią Velykos kaip paukštė giedodama skris, O viskas, kas rudenį buvo numirę, Vėl augti, žydėti ir džiaugtis atgims. Su Šv. Velykom!
 • Lai šitos šventės spinduliai apšviečia jūsų sielas, Kurios, išvargintos sunkumų, barasi ant Dievo. Lai jūsų stalo šiluma sušildo artimuosius, Kurie lyg saulės išsiilgo nuoširdžiausių žodžių.

        Ir lai, sudaužus kiaušinius, sudūžta visos bėdos, Sudūžta pyktis ir pagieža.

Juokingi velykiniai sveikinimai:

 • Du gaideliai žirnius kūlė, jų kiaušiniai susidūrė! Pirmą dieną mėlynavo, antrą dieną pažaliavo. Mainėsi visom spalvom! Su Velykom! Su Šventom!
 • Bėga zuikis per laukus, Kiaušiais daužo grumstelius, Jei kiaušiniai sveiki bus, Per Velykas linksma bus! Su Šv. Velykom!
 • Zuikis miega su Zuikiene, bet sapnuoja jis Lokienę. Muistos zuikis, šokinėja, jaučia kiaušiai ridinėjas. Čiupt už klyno, o brolyti, abu kiaušiai nudažyti! Su šv. Velykomis!
 • Girtutis zuikutis ridena baranką, Velykų bobutė atbėga su bonka. Šiandien aplankys jie kiemą kiekvieną Vien tam, kad primintų, jog gertum ne pieną. Su Šv. Velykom!

Velykiniai sveikinimai mamai:

 • Aš, Velykinė bobutė, dovanoju po margutį: Žalią - simbolį stiprybės, Melsvą - santaikos, ramybės, O raudoną nuo širdies - meilės simbolį, vilties.
 • Auštantis Velykų rytas teatneša Tau pilnas rieškučias džiaugsmo, Didelį krepšį margučių ir gausybę Skaisčių pavasario spalvų!
 • Sveikindamas Velykų proga dalinuosi su tavimi šventiniu džiaugsmu ir linkiu švęsti tyra širdimi. Viltingų ir džiugių Šv. Velykų!

Velykiniai sveikinimai draugams:

 • Pirmas pavasario lietus Jau atgaivino žemę. Žiedai pasklido po lankas – Širdy taip linksma, gera! Leisk pasveikinti tave Su pavasario švente – Linkiu džiaugsmo begalinio Daug velykinių kiaušinių!
 • Ankstyvą rytą atsikėlus, ir nusiprausti dar nespėjus,- Pažvelk pro langą – kiek kiškučių, jie laukia nuostabių margučių! Duok po vieną negailėk, ir Velykas švęst pradėk!
 • Sveikinu, tave, brangusis! Ir kokioj šaly bebūsi- Neužmirški tu margučių, Prisirinki dar žibučių Ir pirmyn pas savo fėją! Juk Velykos jau artėja!

Katalikiški velykiniai sveikinimai:

 • Suskambo Velykų varpai sidabriniai - Šviesiau dabar bus ir laukuos, ir gimtinėj. Ir Kristus, ir Žemė, tiek vargo iškentę, Mums atneša linksmą Išganymo šventę. Su Šv. Velykom!
 • Pasveikinkim bundančią žemę malda – Artėja lauktoji šviesi valanda: Lyg krištolas tyras varpų skambesys, Tuoj džiugią naujieną visiems pasakys. Pasveikinkit bundančią žemę malda , Ir būkit laimingi kasdien, visada!
 • Su saulės spinduliu pirmuoju, Su džiaugsmo šypsenom veiduos Velykų rytmetį ankstyvą Suklupsime šventos maldos, Kurią kuždės ne tik mūs lūpos - Jos žodžius širdys atkartos! Laimingi būkite sulaukę Prisikėlimo valandos!

Vaikiški velykiniai sveikinimai: 

 • Su dideliais ir su mažais, Su apvaliais ir pailgais, Su margais ir ne margais, Su kiaušiniais po galais!
 • Velykos, velykėlės Jau čia aš tau sakau, Zuikis jau ir čia. Marga mirga tie margučiai, Dažo juos linksmi vaikai. Jie išties gražus visi, Bet gražiausi sveiki ir margi. Su Šv. Velykom.
 • Sniegutis tirpsta, žibutės žydi, Saulytė šviečia skaisčiai danguj. O šypsenėlė tavam veidely turėtų šviesti ištisus metus, Kad Velykų kiškelis atneštų kiaušinius ne žalius… Su pavasario švente!

Velykiniai sveikinimai tėčiui:

 • Tegu Šv. Velykos suvirpina širdį ir atneša patį didžiausią džiaugsmą, o kiekvienas suvalgytas margutis lai išpildo tau po norą!
 • Šv. Velykų proga linkiu daug laimės ir sveikatos, ramybės ir džiaugsmo, kūrybingumo ir sėkmės darbuose bei skanaus margučio.
 • Tegul Velykos šitos būna, kaip saulė, ežeras ramus. Tegul sėkmė ir laimė lydi tavo troškimus. Su Šv. Velykom.

Velykiniai atvirukai:

 

Velykinis sveikinimas

Velykinis atvirukas

 

Velykiniai atvirukai

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Temos straipsniai

Antis gabaliukais kokosų pieno padaže

Orkaitėje kepta ir kokosų pieno padaže troškinta antis

Kiaušiniai įdaryti grybais

Džiovintais grybais įdaryti kiaušiniai

Kiaušiniai įdaryti silke

Silke įdarytų kiaušinių receptas

Kumpiu įdarytos kiaušinių puselės

Įdaryti kiaušiniai su kumpiu

Salotos su žuvimi Velykoms

Salotų su žuvimi patiekalai Velykiniam stalui. Velykinis salotų su lašisa vainikas, tuno salotų Velykinis receptas ir Velykinės špinatų ir rūkytų lašišų salotos su citrinų-krapų padažu.

Velykiniai mėsos vyniotiniai

Velykinis mėsos vyniotinis yra tradicinis švenčių stalo patiekalas. trys receptai: karkos vyniotinis, vyniotinis su džiovintais abrikosais, vyniotinis su baravykais.

Velykiniai kiaulienos patiekalai

Velykų kiaulienos receptai. Tradicinė šaltiena, netikras zuikis bei gardūs kiaulienos šonkauliukai šventiniam Velykų stalui.

Velykiniai kiaušinių patiekalai

Kiaušinių patiekalai Velykoms. Burokėliais įdaryti kiaušiniai, netikras zuikus su kiaušinių įdaru, maltinukas su kiaušinio įdaru.

Velykiniai patiekalai iš karpio

Karpio patiekalai Velykiniam stalui, Velykų valgiai iš karpio, receptai iš karpio Velykoms

Velykiniai paukštienos patiekalai

Velykų pauštienos receptai. Tradiciniai keptos anties ir kalakuto valgiai ant Velykų stalo.

Velykiniai silkės patiekalai

Silkės patiekalai Velykų stalui. Silkės su avokadais ir keptomis daržovėmis Velykoms, Silkės su morkomis Velykoms ir silkės su burokėliais receptai.

Velykiniai vištienos patiekalai

Velykų vištienos receptai. Skaniausi vištos orkaitėje, vštienos kepsnio ir blauzdelių valgiai ant Velykų stalo.

Velykiniai žuvies patiekalai

Velykų patiekalai iš žuvies. Keptos lydekos su svogūnų padažu, žuvies filė su kaparinio sviesto padažu ir žuvies kotletų su varške receptai Velykų stalui.

Velykinės bobos receptas

Labai skanaus tradicinio Velykinio pyrago, Velykinės Bobos receptas

Velykinės mišrainės

Skaniausios mišrainės Velykoms, Velykų mišrainės receptai

Velykinės salotos

Velykinės salotos skanus, lengvai paruošiamas patiekalas. Dėl jose naudojamų šviežių vaisių ir daržovių, dar ir labai sveikas patiekalas. Spalvingos salotos papuoš jūsų šventinį stalą ir suteiks vitaminų.

Įdaryti kiaušiniai su krabų lazdelėmis

Krabų lazdelėmis ir avokadu įdarytos kiaušinių puselės

Želė kiaušiniai

Kiaušiniai su želatina iš mėsos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: